'
مخاطبین عزیز؛ وبسایت در مرحله طراحی نهایی می باشد. لطفا تا اطلاع ثانوی از ارسال هرگونه فرم و یا خرید از فروشگاه خودداری فرمایید. با تشکر

درباره راهبرد سیستم

تجربه، تخصص، نوآوری در راهبردسیستم

درباره راهبرد سیستم

شرکت انفورماتیک راهبرد سیستم، با دو دهه سابقه و انجام اختراعات انحصاری در زمینه IT  که هیچ گونه مشابه خارجی و داخلی ندارد، خدمات نوینی را در عرصه جهانی ارائه داده است.

این شرکت با مدیریت مهندس مهدی رضایی، که از نخبگان صنعت IT کشور می باشند، در تلاش است با نوآوری، کار آفرینی و بسترسازی مدرن، گامی بزرگ در صنعت تکنولوژی کشور بردارد.

درباره فروشگاه اینترنتی راهبردسیستم

فروشگاه اینترنتی راهبردسیستم که با ادرس iranrsco.com/shop در دسترس است، یک پلتفرم آنلاین برای عرضه محصولاتی نظیر انواع لپ تاپ نو و کارکرده، انواع لوام جانبی و قطعات کامپیوتر می باشد.

چرا راهبرد سیستم؟

داشتن کارگاه مجهز همراه با تکنولوژی روز، ابزارآلات و ماشین های اتوماتیک و سطح بالای تخصص در راهبردسیستم موجب شده که دستگاه هایی با عیوب پیچیده که دیگر همکاران در نقاط مختلف ایران قادر به تشخیص آن نبوده اند را نیز تعمیر نمایید.

ضمنا این شرکت با ایجاد واحد QC  دستگاه های تعمیرشده توسط تکنسین ها را مورد بازبینی مجدد قرار داده و پس از تست های بسیار دقیق تحویل می نماید.

راهبردسیستم، دوست‌دار محیط زیست!

شرکت راهبردسیستم با کمک به احیاي مجدد بردهای الکترونیکی و بازگرداندن به چرخه کاری تا حد زیادی به حفظ محیط زیست کمک می کند؛
تا در عمل دوست‌دار محیط زیست باشد!
شما هم می توانید دوست‌دار محیط زیست باشید!

تمامی حقوق این وبسایت برای شرکت فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات راهبردسیستم قم محفوظ می باشد.
طراحی شده توسط دپارتمان طراحی وبسایت راهبردسیستم

هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.