'
مخاطبین عزیز؛ وبسایت در مرحله طراحی نهایی می باشد. لطفا تا اطلاع ثانوی از ارسال هرگونه فرم و یا خرید از فروشگاه خودداری فرمایید. با تشکر

ایجاد فایل بی نام یا مخفی در ویندوز

بازدید از این صفحه: 96 مرتبه

برای بی نام کردن فایل یا پوشه ای که در کامپیوتر دارید، می توانید به راحتی از آموزش زیر استفاده نمایید.

آموزش بی نام کردن فایل یا پوشه

ابتدا بر روی فایل یا پوشه مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه Reaname را انتخاب کنید ، همچنین می توانید برای این کار بعد از انتخاب فایل یا پوشه، کلید f2 را از صفحه کلید فشار دهید.

بعد از اینکار کلید Alt را فشار داده و عدد ۲۵۵ را از کلیدهای منطقه ماشین حسابی صفحه کلید (اعداد سمت راست) و بعد کلید اینتر را فشار دهید. همانطوری که مشاهده می کنید یک پوشه بی نام ساخته شد.


آموزش بی شکل کردن فایل یا پوشه (بی رنگ کردن شکل پوشه)


بر روی آیکون پوشه مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه properties را انتخاب کرده و در بالا در قسمت سربرگ ها گزینه customize را انتخاب کنید و گزینه change Icon را انتخاب نمایید. همچنین می توانید یکی از آیکون های بدون شکل را انتخاب کنید و ok کنید.

و اگر بخواهید دوباره شکل آیکون را به حالت پیش فرض قرار دهید کافیست در همان کادر گزینه Restore Defaults را انتخاب نمایید.


آموزش مخفی کردن فایل یا پوشه

اکنون اگر بخواهید فایل یا پوشه را مخفی نمایید کافیست بر روی آیکون پوشه مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه Properties را انتخاب کرده و گزینه hidden را انتخاب کنید. و اگر زمانی که می خواهید فایل ها و پوشه های مخفی نمایش داده شود می توانید از قسمت folder options (در ویندوز ۷ در منوی استارت کلمه folder options را تایپ کنید) و در سربرگ دوم سربرگ view گزینه show hidden files. folders. or drive را انتخاب نمایید.

مطلب در تاریخ ۹۶/۱۱/۱۸ ارسال شده است. دسته بندی: ترفند های کامپیوتر

نویسنده: کتایون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-->

راهبردسیستم، دوست‌دار محیط زیست!

شرکت راهبردسیستم با کمک به احیاي مجدد بردهای الکترونیکی و بازگرداندن به چرخه کاری تا حد زیادی به حفظ محیط زیست کمک می کند؛
تا در عمل دوست‌دار محیط زیست باشد!
شما هم می توانید دوست‌دار محیط زیست باشید!

تمامی حقوق این وبسایت برای شرکت فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات راهبردسیستم قم محفوظ می باشد.
طراحی شده توسط دپارتمان طراحی وبسایت راهبردسیستم

هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.