شرکت فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات راهبردسیستم قم

Rahbord System Qom Information And Communication Technology Company

انویدیا خط کش تولید می کند

اخبار تکنولوژی > انویدیا خط کش تولید می کند http://rahbord-system.com/?p=556

انویدیا خط کش تولید می کند

انویدیا خط کش شکفت انگیزی برای کارکنانش طراحی کرده که حالا از فروشگاه‌های اینترنتی سر برآورده است.

آنچه که مشاهده می‌کنید، یک خط کش ۳۰ سانتی متری است که توسط یکی از طراحان انویدیا خلق شده است. این خط کش با استفاده از برد PCB واقعی ساخته شده است و درست همانند یک برد الکترونیکی تولید می‌شود. به گفته انویدیا این خط کش هر بار در تعداد ۵۰۰۰ عدد با قیمت ۳٫۵۰ دلار در فروشگاه داخلی این کمپانی برای کارکنان موجود می شود اما ظرف تنها چند دقیقه ناموجود می‌شود، چراکه کارکنان بیش از یک عدد از آن تهیه می‌کنند.

اگر فکر می‌کنید این خط کش صرفاً برای سرگرمی تولید شده است، باید بگوییم اصلاً چنین نیست. انویدیا با این خط کش کسانی را هدف گرفته که با طراحی بردهای الکترونیکی سر و کار دارند. بر روی خط کش جایگاه نصب شماری از پراستفاده‌ترین قطعات الکترونیکی مورد استفاده در محصولات این کمپانی قرار دارد که درست هم اندازه قطعات واقعی است. انویدیا فکر می‌کند این کار به طراحان کمک می‌کند از اجزای با اندازه مناسب در مدارها استفاده کنند. در حقیقت این خط کش به آنها کمک می‌کند قضاوت دقیق‌تری نسبت به ابعاد واقعی برخی قطعات پرکاربرد داشته باشند.

خط کش داخلی انویدیا که حالا از برخی فروشگاه‌های آنلاین سر برآورده است، با قیمت نزدیک به ۱۰ برابر قیمت داخلی این کمپانی به فروش می‌رسد.