'
مخاطبین عزیز؛ وبسایت در مرحله طراحی نهایی می باشد. لطفا تا اطلاع ثانوی از ارسال هرگونه فرم و یا خرید از فروشگاه خودداری فرمایید. با تشکر

انویدیا خط کش تولید می کند

بازدید از این صفحه: 90 مرتبه

انویدیا خط کش شکفت انگیزی برای کارکنانش طراحی کرده که حالا از فروشگاه‌های اینترنتی سر برآورده است.

آنچه که مشاهده می‌کنید، یک خط کش ۳۰ سانتی متری است که توسط یکی از طراحان انویدیا خلق شده است. این خط کش با استفاده از برد PCB واقعی ساخته شده است و درست همانند یک برد الکترونیکی تولید می‌شود. به گفته انویدیا این خط کش هر بار در تعداد ۵۰۰۰ عدد با قیمت ۳٫۵۰ دلار در فروشگاه داخلی این کمپانی برای کارکنان موجود می شود اما ظرف تنها چند دقیقه ناموجود می‌شود، چراکه کارکنان بیش از یک عدد از آن تهیه می‌کنند.

اگر فکر می‌کنید این خط کش صرفاً برای سرگرمی تولید شده است، باید بگوییم اصلاً چنین نیست. انویدیا با این خط کش کسانی را هدف گرفته که با طراحی بردهای الکترونیکی سر و کار دارند. بر روی خط کش جایگاه نصب شماری از پراستفاده‌ترین قطعات الکترونیکی مورد استفاده در محصولات این کمپانی قرار دارد که درست هم اندازه قطعات واقعی است. انویدیا فکر می‌کند این کار به طراحان کمک می‌کند از اجزای با اندازه مناسب در مدارها استفاده کنند. در حقیقت این خط کش به آنها کمک می‌کند قضاوت دقیق‌تری نسبت به ابعاد واقعی برخی قطعات پرکاربرد داشته باشند.

خط کش داخلی انویدیا که حالا از برخی فروشگاه‌های آنلاین سر برآورده است، با قیمت نزدیک به ۱۰ برابر قیمت داخلی این کمپانی به فروش می‌رسد.

مطلب در تاریخ ۹۶/۱۰/۰۳ ارسال شده است. دسته بندی: اخبار تکنولوژی

نویسنده: کتایون

راهبردسیستم، دوست‌دار محیط زیست!

شرکت راهبردسیستم با کمک به احیاي مجدد بردهای الکترونیکی و بازگرداندن به چرخه کاری تا حد زیادی به حفظ محیط زیست کمک می کند؛
تا در عمل دوست‌دار محیط زیست باشد!
شما هم می توانید دوست‌دار محیط زیست باشید!

تمامی حقوق این وبسایت برای شرکت فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات راهبردسیستم قم محفوظ می باشد.
طراحی شده توسط دپارتمان طراحی وبسایت راهبردسیستم

هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.