شرکت فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات راهبردسیستم قم

Rahbord System Qom Information and communication technology company

سوئیشرتی که شما را ماساژ می دهد

اخبار تکنولوژی > سوئیشرتی که شما را ماساژ می دهد http://rahbord-system.com/?p=438

سوئیشرتی که شما را ماساژ می دهد

سوئیشرت AiraWear در هر مکانی می تواند شما را ماساژ دهد و از گرفتگی عضلات پشت کمر خلاصتان کند.

اما به لطف خلاقیت های تکنولوژیک نوعی تن پوش اختراع شده که همه جا و در همه حالت، چه در خانه یا در محل کار می توانید ماساژ گرفته و همه خستگی تن خود را از بین ببرید. این تنپوش AiraWear نام دارد و در اصل یک جلیقه ماساژ محسوب می گردد که در حال حاضر درون یک سوئیشرت جای داده شده. به طور کلی باید بگوئیم این محصول دو فوم در قسمت شانه ها و یک بالشتک هوا در قسمت کمر دارد که از هوا پر و خالی می گردند و قدرت مالش هایِ آنها نیز قابل تنظیم است.

این نخستین «ماساژ پوشیدنی» نیست که طراحی و ساخته شده اما این نمونه کارائی بهتر و جالب تری دارد. در این محصول ۶ پد بادکردنی که در فوم های سفت جای داده شده اند، تعبیه گشته که با پر و خالی شدن هوای درون آنها از بالا تا پائین کمر فرد مشت و مال داده می گردد.

با پوشیدن این تن پوش این طور به نظر می رسد که غده های بزرگی از بدن شما بیرون زده و شاید در ظاهر جالب نباشد اما در عوض، وقتی پشت میز خود نشسته و در حال کار هستید می توانید از ماساژهای این لباس بهره گرفته و همه کوفتگی های حاصل از پشت میز نشینی را برطرف نمائید.

Airawear massage

این جلیقه همه قسمت های بالائی و پائینی کمر و شانه ها را تحت پوشش دارد و همچنین باید اضافه کنیم، گزینه ای هم برای خواب در آن تعبیه گشته که ماساژ نرم تری خواهد داشت. نمونه آزمایشی کنونی آن هم که در نمایشگاه CES معرفی گشت، باتری قابل شارژ دارد و با یک بار شارژ کامل تا سه ساعت قابل استفاده خواهد بود.

کمپانی سازنده، چندین مدل از این محصول را در مدل های زنانه و مردانه تولید نموده و از دیگر ویژگی های آن نیز می توان به پایش طرز قرارگیری بدن در حالت نشسته یا ایستاده اشاره نمود که از مواردی همانند قوز کردن جلوگیری می نماید. همچنین با بررسی حالت بدن به شما پیغام می دهد که چه زمانی باید بنشینید یا بلند شده و بایستید.

هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.

از اینکه فروشگاه راهبردسیستم را برای خرید محصولات و لوازم جانبی کامپیوتر انتخاب کرده اید، از شما سپاسگزاریم. رد کردن