'
مخاطبین عزیز؛ وبسایت در مرحله طراحی نهایی می باشد. لطفا تا اطلاع ثانوی از ارسال هرگونه فرم و یا خرید از فروشگاه خودداری فرمایید. با تشکر

ارسال درخواست تعمیرات

شرکت راهبرد سیستم با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تعمیرات کلیه قطعات و سیستم های الکترونیکی به همراه کادری مجرب این افتخار را دارد که بر پایه سابقه درخشان و موفق خود، با راه اندازی سامانه ثبت درخواست تعمیرات آنلاین، خدمات خود را در سراسر کشور گسترش دهد.

این مجموعه با بکارگیری بروزترین و مجهزترین دستگاه های روز دنیا و کادری متخصص از بهترین تعمیرکاران و کارشناسان حوزه سخت افزار، این اطمینان را به شما مشتری عزیز می دهد که دستگاه معیوب شما را در کمترین زمان و هزینه وبا بیشترین کیفیت و کارایی ممکن انجام دهد.

همچنین برای رضایت مندی شما مشتری عزیز، امکان اطلاع از هر مرحله از تعمیرات دستگاه شما، به صورت آنلاین و با کد پیگیری که در فاکتور به شما ارائه می شود، فراهم شده است.

در آخر، ضمن تقدیم شایسته ترین احترامات، به اطلاع شما مشتری گرانقدر می رسانیم، به پاس اعتماد شما به راهبردسیستم، هزینه ورودی تعمیرات به صورت آنلاین، با ۳۰% تخفیف و مبلغ ۳۰٫۰۰۰ تومان تعیین گردید.

راهبردسیستم، دوست‌دار محیط زیست!

شرکت راهبردسیستم با کمک به احیاي مجدد بردهای الکترونیکی و بازگرداندن به چرخه کاری تا حد زیادی به حفظ محیط زیست کمک می کند؛
تا در عمل دوست‌دار محیط زیست باشد!
شما هم می توانید دوست‌دار محیط زیست باشید!

تمامی حقوق این وبسایت برای شرکت فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات راهبردسیستم قم محفوظ می باشد.
طراحی شده توسط دپارتمان طراحی وبسایت راهبردسیستم

هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.