'
مخاطبین عزیز؛ وبسایت در مرحله طراحی نهایی می باشد. لطفا تا اطلاع ثانوی از ارسال هرگونه فرم و یا خرید از فروشگاه خودداری فرمایید. با تشکر

تعمیرات تخصصی در راهبردسیستم

داشتن کارگاه مجهز همراه با تکنولوژی روز، ابزارآلات و ماشین های اتوماتیک و سطح بالای تخصص در این شرکت موجب شده که دستگاه هایی با عیوب پیچیده که دیگر همکاران در نقاط مختلف ایران قادر به تشخیص آن نبوده اند را نیز تعمیر نمایید.

ضمنا این شرکت با ایجاد واحد QC  دستگاه های تعمیرشده توسط تکنسین ها را مورد بازبینی مجدد قرار داده و پس از تست های بسیار دقیق تحویل می نماید.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ

Professional LapTop Repair Services

تعمیرات لپ تاپ به دلیل پیچیده بودن برد طراحی شده توسط شرکت ها و ظرافت به کار رفته در آن از نظر فنی بسیار کار پیچیده و دشواری محسوب می شود و عمدتاً لپ تاپ های معیوب به دلیل عدم شناخت کافی همکاران محترم ما از نحوه طراحی برد و نحوه صحیح تعمیر با عیوب بیشتری مواجه می شوند.

این مجموعه به دلیل سابقه فعالیت بالا در زمینه تعمیر لپ تاپ، به شما مشتری عزیز این اطمینان را می دهد که در 95% موارد دستگاه معیوب شما را تعمیر و با سلامت کامل به دست شما برساند.

تعمیرات تخصصی تبلت

Professional Tablet repair services

در دنیای تکنولوژی امروز، تبلت ها در موارد بیشتری مورد استفاده قرار گرفته اند و همین امر سبب شده تا بر اثر استفاده مکرر از دستگاه، دستگاه ها دچار عیوب فنی و یا نرم افزاری شوند.

به دلیل تنوع زیاد این نوع از محصولات قطعات جانبی مورد نیاز جهت تعمیر آن به دشواری یافت می شود. همچنین به دلیل پیچیده و بروز بودن برد طراحی شده، تعمیر این نوع از محصولات بسیار کار حساس و با ظرافت بالایی می باشد.

شرکت راهبرد سیستم، با دارا بودن ابزار تعمیرات دقیق و بروز، در زمنیه تعمیرات برد های حساس تبلت، و همچنین طیف وسیعی از قطعات جانبی و سخت افزاری این محصولات، می تواند همراه خوبی برای شما در زمینه تعمیر و عیب یابی گجت های همراه شما باشد.

تعمیرات تخصصی کامپیوتر

Professional computer repair services

کامپیوتر های خانگی به دلیل وجود جریان قدرتمند داخل پاور، و ایجاد نویز و یا نوسان برق دچار آسیب می شوند؛ که این امر باعث خرابی دستگاه می شود.

تعمیر صحیح قطعات داخلی کامپیوتر های خانگی، نیازمند تعمیرکارانی زبده و ماهر می باشد.

که این امر در شرکت راهبرد سیستم بدلیل رضایت مندی هرچه بیشتر شما مشتری عزیز فراهم شده است.

از جمله زمینه هایی که کارشناسان و تعمیرکاران کامپیوتر شرکت در آن بصورت تخصصی فعالیت می کنند عبارت است از:

  • عیب یابی و تعمیرات تخصصی پاور با دستگاه Power Tester که از اختراعات جناب آقای مهندس رضایی، مدیرعامل شرکت می باشد.
  • عیب یابی و تعمیر مادربرد با دستگاه Testa که از اختراعات جناب آقای مهندس رضایی، مدیرعامل شرکت می باشد.
  • عیب یابی و ارتقاء نرم افزاری کامپیوتر
  • عیب یابی و پروگرمینگ بایوس

تعمیرات تخصصی سیستم های اداری

Professional Office Systems repair services

سیستم های اداری به دلیل استفاده مکرر دارای خرابی های بسیاری می باشند. کارشناسان و تعمیر کاران شرکت راهبردسیستم با دارا بودن تجربه بالا و موفق در عیب یابی، تعمیر و نگهداری از سیستم های اداری، می توانند مشاور و همراه خوبی برای شما در این زمینه باشند.

تعمیرات تخصصی سیستم های پزشکی

Professional Medical Systems repair services

تعمیر سیستم های پزشکی نیازمند تجربه و فعالیت مکرر در این زمینه می باشد. که خوشبختانه شرکت راهبردسیستم به دلیل داشتن سابقه کار در زمینه تعمیرات سیستم های پزشکی و همکاری با نهاد هایی همچون دانشگاه علوم پزشکی و پزشکان مطرح در سطح کشور، از این مهم برخوردار می باشد و آماده ارائه خدمات متنوع در این زمینه به جامعه پزشکان محترم و آزمایشگاه ها و بیمارستان ها می باشد.

راهبردسیستم، دوست‌دار محیط زیست!

شرکت راهبردسیستم با کمک به احیاي مجدد بردهای الکترونیکی و بازگرداندن به چرخه کاری تا حد زیادی به حفظ محیط زیست کمک می کند؛
تا در عمل دوست‌دار محیط زیست باشد!
شما هم می توانید دوست‌دار محیط زیست باشید!

تمامی حقوق این وبسایت برای شرکت فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات راهبردسیستم قم محفوظ می باشد.
طراحی شده توسط دپارتمان طراحی وبسایت راهبردسیستم

هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.